Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/printstand/public_html/plugins/content/joomlapage/joomlapage.php on line 65
میز کانتر نمایشگاهی | میز کانتر تبلیغاتی | میزسمپلینگ

تماس با ما : 77687217-77680421-77687216 

میز کانتر نمایشگاهی | میز کانتر تبلیغاتی | میزسمپلینگ ویژه

 

میز کانتر نمایشگاهی | میز کانتر تبلیغاتی

 

از مهم‌ترین مواردی که در هر نمایشگاه یا پروموشنی ضروری است، محلی برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان است. به وسیله‌ی میز کانترهای شیک و کاربری می توان به غرفه یا محل معرفی جلوه‌ی خاصی بخشید و در ضمن محصول یا برند را هم تبلیغ کرد. میز کانترهای پیش ساخته به سادگی نصب شده و به راحتی حمل می‌شوند

 میز کانتر به دو صورت ساده و تاج‌دار و در دو اندازه‌ی یک نفره و دو نفره موجود است .

 

  

  

 •   لیست قیمت کانتر نمایشگاهی

نوع کانتر
قیمت

 کانتر بزرگ نوع A + چاپ کتد و لمینیت

(ابعاد چاپ 90*220)

      450000      

 کانتر کوچک نوع A + چاپ کتد و لمینیت

(ابعاد چاپ 90*190)

     385000     

 کانتر تاج‌دار + چاپ کتد و لمینیت

 

    330000    

   • به دلیل نوسان زیاد در قیمت مواد اولیه در قیمت استند در جدول فوق به روز نیست. برای اطلاع از قیمت روز و محاسبه انلاین قیمت استند به سایت فوری چاپ مراجعه بفرمائید.

 •  پایه و بدنه‌ی کانترها آلومینیومی بوده و تا سه ماه ضمانت تعویض در صورت خراب شدن سازه دارند.

 • قیمت‌ها به تومان بوده و قیمت سفارشات تیراژ بالا توافقی است

میز کانتر نمایشگاهی و تبلیغاتی و کاربرد آن

هنگامی که شما تصمیم دارید در نمایشگاهی شرکت کنید یا ایونت و رویدادی برگزار کنید یا بخواهید محصول خود را معرفی کنید علاوه بر سایر سازه‌های نمایشگاهی شامل انواع استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی، استند رول آپ یا پاپ آپ به فضایی برای مذاکره یا پاسخ به سوالات مشتریان و مراجعه کنندگان دارید.

اگر نخواهید که هزینه زیادی متقبل شوید و با موادی مانند چوب، فلز یا ام دی اف میز کانتر اختصاصی و تبلیغاتی بسازید می‌توانید از یکی انواع مختلف میز کانترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی و پیش ساخته مهرگان رسانه استفاده کنید، این میز کانتر که قابلیت چاپ اختصاصی بر روی ان وجود دارد سازه‌ای بسیار سبک است که به راحتی قابل جمع شدن و حمل و نقل آن بسیار آسان است.

 میز کانتر نمایشگاهی شامل سازه‌ای آلومینیومی و فنری و دارای ساختاری مشبک و ماژولار است. این سازه به راحتی بسته و به سادگی باز می‌شود.

ساختار مشبک میز کانتر به وسیله تعدادی خط کش عمودی و افقی مستحکم شده و استوار می‌شود.

برای چاپ روی میز کانتر نمایشگاهی از تکنیک چاپ فضای داخلی استفاده می‌شود به‌طوری که طرح اختصاصی و مورد نظر شما بر روی کاغذ کتد چاپ شده و با پوششی از لمینیت مات یا براق آماده می شود.

چاپ به وسیله مگنت به بدنه سازه میز کانتر نصب می‌شود.

رویه بالایی میز کانتر معمولا از ام دی اف با کیفیت و مستحکم است که باعث استحکام و پایداری فوق‌العاده میز کانتر می‌شود. به طوری که وزنی در حدود 50 کیلوگرم را می تواند تحمل کند.

ضمن اینکه در قسمت پشت میز کانتر برای نگهداری از وسایل طبقه ای از جنس ام دی اف در نظر گرفته شده است.

میز کانتر را در بسیار از مواقع می‌توان  استفاده کرد. در واقع میز کانتر طیف وسیعی از نیازهای تبلیغاتی و نمایشگاهی را پاسخ می‌دهد. مواردی از قبیل

1-همایش‌ها، مراسم رسمی، رویدادها و کنفرانس‌ها که نیاز به محلی برای پاسخ‌گویی مراجعین و ارائه اطلاعات شامل بروشور و کاتالوگ های اطلاع رسانی وجود دارد.

2- نمایشگاه‌های صنعتی: در هر غرفه نمایشگاهی باید نقطه ای وجود داشته باشد تا مراجعه کننده با مسئول اطاعات غرفه ارتباط گرفته و در صورت لزوم اطلاعات شرکت کننده ثبت شده و بروشورهای تبلیغاتی به مراجع کننده داده شود.

نکته: در یک غرفه نمایشگاهی و یا هنگام برگزاری یک رویداد با استفاده از انواع سازه های نمایشگاهی به راحتی و با کمترین هزینه می توان فضای نمایش را ایجاد کرد. میز کانتر در کنار انواع استند (شامل استند رولاپ و استند ایستاده تبلیغاتی) و استند پاپ آپ و سایر سازه های نمایشگاهی و تبلیغاتی می توانند به طور کامل اهداف تبلیغاتی و اطلاع رسانی شما را پوشش دهند.

3- سمپلینگ و پروموشن: از کانتر نمایشگاهی به منظور سمپلینگ و پروموشن محصول یا خدمات هم می توان استفاده کرد. می‌توانید یکی از انواع میز کانتر را می توان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز خرید، مراکز فرهنگی و هنری و در مقابل سوپر مارکت‌ها گذاشته و محصول یا خدمات مورد نظرتان را به بهترین وجه ممکن در معرض دید عموم و مراجعه کنندگان قرار دهید. به عنوان مثال بسیاری از تولیدکنندگان مواد غذایی طی برنامه پروموشن محصولات جدید خود در مقابل تعدادی از سوپرمارکت‌ها یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای با قرار دادن استند سمپلینگ محصولات خود را رودررو به مخاطبان معرفی می‌کنند.

نکته: برای سپملینگ محصولات می‌توان از میزکانترهای سمپلینگ که احتصاصا برای تبلیغ و ارائه محصول طراحی شده اند استفاده کرد. این نوع میزکانتر بیشتری میزان فضای تبلیغاتی را دارد و علاوه بر سه وجه میز کانتر در قسمت بالای آن هم فضایی برای چاپ و تبلیغات در نظر گرفته شده است.

انواع میز کانتر نمایشگاهی و تبلیغاتی

ما در مهرگان رسانه سه نوع میز کانتر تولید و عرضه می‌کنیم.

1-    میز کانتر یک نفره

2-    میز کانتر دونفره

3-    میز کانتر تاج دار(مخصوص سمپلینگ)

ابعاد میز کانتر نمایشگاهی

هر کدام از انواع میز کانتر دارای ابعاد استاندار هستند.

1-    میز کانتر یک نفره: میز کانتر یک نفره فضایی در حدود 90 سانتی‌متر را بر روی زمین اشغال می کند طوری که یک نفر به راحتی پشت آن قرار می‌گیرد. ارتفاع این میز کانتر 90 سانتی‌متر است.

2-    میز کانتر دو نفره: میز کانتر دونفره فضایی در حدود 120سانتی متر را اشغال می کند و ارتفاع استاندارد آن 90 سانتی متر است.

3-    میز کانتر سمپلینگ: میز کانتر سمپلینگ فضایی در حدود 80 سانتی متر را اشغال می کند و ارتفاع آن هم 88 سانتی متر است

ابعاد و نوع چاپ میز کانتر

1-        میز کانتر یک نفره: ابعاد چاپ میز کانتر نمایشگاهی یک نفره 90*190 سانتی متر است . هنگام طراحی به این نکته توجه شود که لوگو و شعار و متن تبلیغاتی اصلی در 90 سانت وسط میز قرار بگیرد و باقی فضای فایل فقط شامل طرح و رنگ باشد. چاپ میز کانتر کتد و لمینیت مات یا براق است.

2-        میز کانتر دونفره: ابعاد چاپ میز کانتر نمایشگاهی دو نفره نفره 90*240 سانتی متر است . هنگام طراحی به این نکته توجه شود که لوگو و شعار و متن تبلیغاتی اصلی در 110 سانت وسط میز قرار بگیرد و باقی فضای فایل فقط شامل طرح و رنگ باشد. چاپ میز کانتر کتد و لمینیت مات یا براق است.

3-        میز کانتر سمپلینگ: چاپ میز کانتر سمپلینگ شامل سه قطعه است. قسمت رو برو که به ابعاد 88*80 و دو قسمت چپ و راست که به ابعاد 33*88 هستند و قسمت تاج میز کانتر که به ابعاد 20*70 سانتی متر است. برای چاپ میز کانتر سملینگ هم می توان از کتد و لمینیت استفاده کرد و هم بر روی وینیل چاپ کرده و بر روی بدنه میز چسباند. تفاوت این دو نوع چاپ در این است که چاپ روی وینیل نسبت به رطوبت مقاوم بوده ولی تعویض چاپ به راحتی امکان پذیر نیست اما کتد و لمینیت را به راحتی می توان تغییر داد و بنا به نیاز چاپ را تعویض کرد.

نحوه طراحی میز کانتر

جهت طراحی میز کانتر ضمن توجه به ابعاد میز و اندازه فایل مورد نیاز برای چاپ باید به چند نکته زیر توجه داشت

1-    فایل به حالت CMYK  طراحی شود

2-    معمولا طرح میز کانتر متناسب و هماهنگ با طرح پاپ آپ و طرح استندهای تبلیغاتی دیگر است

3-    باید در نظر داشت که بر روی میز کانتر از نوشتن اطلاعات خیلی جزیی اجتناب کرد.

4-    از قراردادن عکس محصول بر روی طرح میز کانتر اجتناب کنید.

5-    معمولا بر روی میز کانتر نام و لوگوی برند به همراه سایت شرکت قرار می دهند

روش نصب میز کانتر نمایشگاهی

برای نصب میز کانتر ابتدا باید سازه مشبک آن را از داخل کیف خارج کرده و باز کنید. سپس خط کش های مربوط به سازه را در محل مشخص شده آن نصب کنید. پس از نصب تمام خط کش ها سازه به صورت پایدار و استوار قرار می گیرد. سپس باید مگنت هایی که درون کیف قراردارند را به پشت چاپ بچسبانید و بعد از آن چاپ یه همراه مگنت را روی سازه قرارداد. در نهایت میز بیضی شکل دو تکه را ابتدا به هم متصل کرده و سپس روی سازه قراردهید.

مزایای میزکانتر تولیدی مهرگان رسانه

1-    سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان

2-    امکان استفاده مداوم

3-    تحمل وزن بالا

4-    قابلیت تعویض چاپ تبلیغاتی

5-    نصب آسان و سریع

6-    سه ماه ضمانت تعویض بی قید و شرط و یک سال ضمانت تعمیر رایگان

 تمام محصولات سازه های نمایشگاهی و تبلیغاتی مهرگان رسانه شامل انواع استند، استند رول آپ، پاپ آپ و کانتر تولید ایران بوده و 3 ماه ضمانت تعویض و 1 سال ضمانت تعمیر رایگان دارند.

 

 برای دیدن لیست قیمت همه محصولات و خدمات مهرگان رسانه کلیک کنید

 

سوالات متداول درباره میز کانتر نمایشگاهی، میز کانتر تبلیغاتی و میز سمپلینگ

 

جنس میز کانتر و چاپ میز کانتر چیست؟

جنس تمام قطعات سازه از آلومینیوم و پلاستیک و جنس رویه میز از ام دی اف است. چاپ میز کانتر هم از نوع چاپ فضای داخلی و چاپ روی پلات با روکشی از لمینیت مات یا براق است.

 

زمان‌ تحویل میز کانتر

   در مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگان تمام سفارشات به روز تحویل داده می‌شود به این صورت که سفارشات چاپ و استند نمایشگاهی دریافتی تا قبل از ساعت 12 ظهر همان‌ روز تحویل داده می‌شود و سفارشات بعد از این ساعت روز بعد تحویل می‌شود.  این زمان بندی شامل سازه و چاپ در ابعاد استاندارد و تیراژ متعارف است. در تیرازهای بالا و یا سازه‌های با ابعاد غیر استاندارد زمان تحویل توافقی و با هماهنگی مدیریت اعلام می‌شود.

 

 گارانتی و خدمات پس از فروش 

سازه میز کانتر، تولید داخلی بوده و تا سه ماه ضمانت تعویض بدون قید و شرط در صورت خرابی دارد. در ضمن سازه میز کانتر تا یک سال شامل ضمانت تعمیر و ترمیم است. و بعد از آن هم در صورت نیاز به تعمیر فقط هزینه قطعات دریافت می شود.

 

آیا می‌توان از میز کانتر در فضای بیرون استفاده کرد؟

بله. یکی از ویژگی های سازه های نمایشگاهی تولید مهرگان رسانه این است که به گونه ای طراحی شده است که در فضاهای بیرونی و در معرض عوامل جوی مقاوم و قابل استفاده است. فقط باید در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از میز کانتر در فضای بیرونی بهتر است که از چاپ اکوسالونت یا چاپ فضای خارجی و بر روی سولیت یا بنر استفاده کرد.

 

از میز کانتر چه مدت زمانی می‌توان استفاده کرد؟

سازه های نمایشگاهی تولیدی مهرگان رسانه 1 سال ضمانت دارند. ولی مطمئناً در صورت استفاده درست و وارد نشدن آسیب فیزیکی به بدنه سازه ها خیلی بیشتر از این مدت قابل استفاده است.

 

آیا می‌شود بعد از مدتی چاپ روی میز کانتر را تغییر داد؟

بله. امکان تغییر چاپ روی میز کانتر به راحتی وجود دارد. در صورت نیاز با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا برای تعویض چاپ روی استند رول آپ راهنمایی شوید.

 

روش سفارش میز کانتر نمایشگاهی

سفارش کلیه محصولات مهرگان رسانه شامل سازه های نمایشگاهی و چاپ روی انواع استند به سادگی امکان‌پذیر است. برای این کار کافی است با شماره واحد سفارشات مهرگان رسانه 77687216 تماس بگیرید تا در کمترین زمان سفارش شما ثبت و انجام شود.

 

چه فرمتی برای فایل ارسالی قابل قبول است؟

بهتر است فایل طراحی در ابعاد مورد نظر و در مود رنگی CMYK و با فرمت Tiff یا Jpg با رزولوشن 150 تا 300 DPI باشد. 

 

آیا امکان ویرایش فایل ارسالی از طرف شما وجود دارد؟

بله. واحد طراحی مهرگان رسانه در خدمت شماست تا در صورت لزوم و نیاز فایل ارسالی به ویرایش و اصلاح با توجه به توضیحات و سفارش شما ویرایش و اصلاحات را طبق نظر شما انجام دهد. این خدمات کاملاً رایگان است.

 

آیا امکان سفارش حضوری و نظارت بر چاپ هم وجود دارد؟

بله. در صورت تمایل با کمال میل میزبان شما هستیم و می توانید حضورا به دفتر مرکزی و آتلیه چاپ مهرگان رسانه  تشریف بیاورید و ضمن بازدید از امکانات ما، سفارش خود را ثبت کنید و حتی بر مراحل چاپ و آماده سازی سفارشتان نظارت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

2 نظر

 • لینک نظر جراحی دوشنبه, 12 شهریور 1397 14:53 ارسال شده توسط جراحی

  جنس چاپ میز کانتر نمایشگاهی چیه؟

 • لینک نظر مهرگان رسانه دوشنبه, 12 شهریور 1397 14:55 ارسال شده توسط مهرگان رسانه

  چاپ روی میز کانتر نمایشگاهی باید از جنس کتد و لمینیت مات یا براق باشد.

ارسال نظر